MSE TEKNOLOJİ

2007 yılında kurulan MSE Teknoloji Ar-Ge ve test ekipmanları konusunda uzmanlaşmış ve mühendislik çözümleri ile üretim yapan bir üretici firmadır. MSE Furnace, MSE Teknoloji Ltd.'nin ticari markasıdır.


MSE Teknoloji, seramik, plastik, metal ve cam işleme cihazları ve fırınlarının üretimi alanında faaliyet göstermektedir. MSE ayrıca, cihazların kurulumu sırasında müşterilere kullanıcı eğitimi hizmeti sunmaktadır.

Kaliteden ödün vermeden üretilen cihazlarımız hem Araştırma-Geliştirme hem de endüstriyel kullanımlar için tercih edilmektedir.


Daha önce hiç üretilmemiş veya benzersiz olan cihazlar ve fırınlar, üniversitelerin, savunma sanayi ve sanayi kuruluşlarının test merkezlerinde ve üretim hatlarındaki ihtiyaçlara göre önceden simüle edilerek üretilir.


Malzemenin kalitesinden son ürüne kadar tüm ekipmanlar EU normlarına göre üretilmektedir. Ayrıca cihaz ve fırınlar tasarım kriterlerine göre CE, ASME vb. uygunluk sertifikaları ile sunulmaktadır.DEĞERLERİMİZ

Tutkumuz ve itici gücümüz, MSE makinelerini olabildiğince uzun süre üretken tutmaktadır, bu da bizi diğerlerinden farklı kılan şeydir. En iyi ekipmanı tedarik ediyoruz ve deneyimli çalışanlar aracılığıyla size en iyi desteği sunuyoruz. Ekibimiz ihtiyaçlarınızı anlar ve özel imalat ile süreçleriniz için en iyi çözümü sunar.


Özel üretim süreci, teknik taleplerin, amaç, fayda, keşif ve müşterinin gerekli standartlarının analizi ile başlar. Teknik uygunluk, fizibilite ve malzeme seçimi gibi proje taslağının tamamlanmasından sonra ayrıntılı tasarım süreci başlar. Müşterimizle etkin iş birliği sonucunda, üretim süreci tasarım simülasyonu ve teknik ihtiyaçların benimsenmesi ile uyumlu olarak yürütülmektedir.


Üretim sürecinin her aşamasında sertifikasyon ve kalite kontrol için verilen önem, tüm makinelerimizin üstün işlevsel güvenilirliğini ve en yüksek verimliliğini garanti eder.


Araştırma ve teknik gereksinimlerdeki sürekli iyileştirmelerin yanı sıra süreçlerin daha kontrollü olması ihtiyacı, çok çeşitli cihaz ve fırın modellerinin ortaya çıkmasına neden olmuştur.


MSE, araştırma beklentilerine öncelik vererek, ihtiyaç duyulan sürece uyacak cihazlar tasarlar ve üretir. Mühendislik hesaplarına göre tasarlanan cihazlarda, proses amacına ve uzun ömürlü olmasına göre malzemeler seçilir.


Son derece saygın ve güvenilir kurum ve kuruluşlardaki referanslarımızla, yüksek kaliteli cihaz ve fırınları en iyi değerle sunmayı hedefliyoruz.

PROJE BAZLI ÇALIŞMA

MÜŞTERİ ZİYARETİ

Teknik istekler, amaç, uygunluk, keşif, talep edilen standartlar.

ÖN PROJE ÇİZİMİ

Teknik uygunluk, yapılabilirlik, malzeme seçimi, standartlara uygunluk, maliyetlendirme, teklif ve sunum süreçleri.

PROJELENDİRME

Ayrıntılı projelendirme, teknik analizlerin tamamlanması, simülasyon, gözden geçirme, son proje onayının alınması.

ÜRETİM

Malzeme tedariği, kalite kontrol uygulamaları, talaşlı imalat, montaj ve test, sertifika ve muayeneler.